Zamówienia na dystrybutory

Zamówienia można składać za pośrednictwem sklepu online oraz drogą mailową – 24 godziny na dobę lub telefoniczną w dni powszednie od 8:00-16:00.

Opłacenie zakupów

Płatności za zamówione dystrybutory dokonać można przelewem na indywidualny numer przypisany do klienta, w formie przedpłaty.

Czas oczekiwania

Towary dostępne na magazynie dostarczamy w ciągu 2 dni roboczych, w pozostałych przypadkach informujemy klienta o dłuższym czasie realizacji. Zamówienia obsługują firmy kurierskie FedEx i DPD.

Dystrybytory butlowe do wody – HOD

Warto mieć świeżą i czystą wodę zawsze pod ręką – bez względu na to, czy jesteś w pracy czy właśnie skończyłeś trening. Stąd też warto zainwestować w butelkowe automaty do wody w niskich cenach, dzięki którym możliwe jest uzyskanie zawsze świeżego napoju. Wiele naszych dystrybutorów posiada opcję dodatkowego, regulowanego gazowania oraz podgrzewania. W ciągu całego dnia możesz uzyskać nawet 7 l ciepłego płynu oraz 2 l zimnego.

Posiadamy popularny, niemal kultowy dystrybutor Extasy Hod w niewielkiej cenie, a także znacznie bardziej nowoczesny model HC66L HOD CARBO MAX, który dodatkowo posiada opcję gazowania. Nasze produkty zaopatrzone są w funkcjonalne przyciski oraz wytrzymałe grzałki. Łatwe w użyciu i zajmujące niewiele miejsca automaty to idealny sposób na zapewnienie sobie ciągłego dostępu do świeżego, zdrowego napoju.