Zamówienia na dystrybutory

Zamówienia można składać za pośrednictwem sklepu online oraz drogą mailową – 24 godziny na dobę lub telefoniczną w dni powszednie od 8:00-16:00.

Opłacenie zakupów

Płatności za zamówione dystrybutory dokonać można przelewem na indywidualny numer przypisany do klienta, w formie przedpłaty.

Czas oczekiwania

Towary dostępne na magazynie dostarczamy w ciągu 2 dni roboczych, w pozostałych przypadkach informujemy klienta o dłuższym czasie realizacji. Zamówienia obsługują firmy kurierskie FedEx i DPD.

Dystrybutory filtrujące do wody – POU

Ułatw sobie dostęp do zawsze czystej i świeżej wody dzięki naszym produktom. Posiadamy sprawdzone filtrujące automaty do wody pitnej z dodatkową opcją chłodzenia oraz ogrzewania. Wiele modeli zaopatrzonych zostało w system gazowania lekkiego i mocnego.

Dystrybutory podłączane do wody wodociągowej to idealna alternatywa dla innych systemów jedynie podających wodę mineralną. Systemy filtrujące podłączane są bezpośrednio do wodociągu – jest to rozwiązanie wygodne i ekonomiczne, a woda dostarczana jest w sposób ciągły.

Korzystając z naszych dystrybutorów masz nie tylko stały dostęp do czystego płynu, ale możesz również zaoszczędzić na kupowaniu napojów butelkowanych lub innych systemów filtrujących. Oferowane modele posiadają funkcjonalne i łatwe w obsłudze oprogramowanie. Charakteryzują się nowoczesnym designem. Nasze automaty sprawdzą się w pomieszczeniach biurowych, klubach fitness, szkołach, szpitalach, centrach handlowych, hotelach oraz restauracjach.